Plne elektrický batériový nakladač AVANT e5

Tento elektrický kĺbový nakladač nájde využtie najmä v uzavretých priestoroch, vďaka nulovým emisiám, ako aj na miestach, kde je potrebné dodržať pri práci nízku hlučnosť.

Plne elektrický batériový nakladač AVANT e5
  • Elektrický nakladač
  • Nulové emisie
  • Extrémne nízka hlučnosť
  • Nízke prevádzkové náklady
  • e5 je vybavený batériou
  • Rýchlo upínací systém, rovnako ako multikonektor pre pripojenie hydrauliky sú rovnaké ako u ostatných modeloch Avant, takže prídavné zariadenia sú kompatibilné aj k e sérii.
  • Nakladač má integrovanú nabíjaciu súpravu ako štandard, vďaka čomu je batériu možné nabíjať kdekoľvek, kde je sieť na 230V/ 10A. Nakladač e série možno prevádzkovať aj počas nabíjania batérie.
  • Systém Optidrive™ vyvinutý firmou Avant zvyšuje výkon nakladaču dokonca o 10%

 

Základné údaje AVANT e5AVANT e6
Dĺžka 2470 mm2550 mm
Šírka (so štandardnými kolesami)1130 mm1130 mm
Výška 1985 mm
Hmotnosť (od)1520 kg
Štandardné kolesá 23*10,50-12" TR/GR
Pohon Hydrostatický
Rýchlosť pojazdu12 km/h
Prietok prídavnej hydrauliky30 l/min
Rádius vnútorný/vonkajší 995 / 2050 mm
Maximálna výška zdvihu ramena 2790 mm
Hranica prevrátenia zaťaženia ramena/ 50 cm 900 kg
Batérie 20 I Ah
Pohon pre hydraulikuelektrický

JEDEN SROJ PRE VŠETKY PRÁCE

S použitím viac ako 190 rôznych druhov prídavných zariadení je možné nakladače Avant jednoducho a pružne použiť na akýkoľvek typ práce. Výmena prídavných zariadení je ľahká a rýchla. Z toho vyplýva, že s použitím jedného nosného stroja vykonáte prakticky všetky typy prác, len jednoduchou zmenou pracovného náradia.

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Náklady na prevádzku a údržbu nakladačov s elektromotormi sú extrémne nízke. Neexistujú žiadne náklady na pohonné hmoty a elektromotory nepotrebujú údržbu alebo výmenu filtrov / olejov. Vďaka integrovanej nabíjačke batérií môžete nabíjať batérie všade, kde je dostupná elektrická zásuvka 230V / 10A. Vďaka kĺbovému riadeniu je v normálnych podmienkach minimálna spotreba pneumatík.

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Jednoduchá konštrukcia a vysoko kvalitné komponenty výrazne znižujú potrebu údržby. Batéria a elektrický systém série e sú prakticky bezúdržbové a v hydraulickom systéme je iba spätný filter. Použitie známych komponentov znižuje cenu údržby.

KOMPAKTNÁ A ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA

Nakladače Avant boli testované v extrémnych mrazoch na Antarktíde a rovnako aj pri vysokých horúčavách Stredného Východu. Na základe všetkých testov a získaných skúseností pri rôznorodých pracovných podmienkach sa dá konštatovať, že nakladače Avant zostanú dlho bez poruchy aj pri najnáročnejšom pracovnom zaťažení v akomkoľvek odvetví, vrátane stavebníctva, či poľnohospodárstva.

Zaujal vás elektrický mini nakladač AVANT e5? Máte otázky, alebo si žiadate viac informácií?
Napíšte nám, radi vám odpovieme.