Plne elektrický batériový nakladač AVANT e5

Tento elektrický kĺbový nakladač nájde využtie najmä v uzavretých priestoroch, vďaka nulovým emisiám, ako aj na miestach, kde je potrebné dodržať pri práci nízku hlučnosť.

Plne elektrický batériový nakladač AVANT e5
  • Elektrický nakladač
  • Nulové emisie
  • Extrémne nízka hlučnosť
  • Nízke prevádzkové náklady
  • e5 je vybavený batériou
  • Rýchlo upínací systém, rovnako ako multikonektor pre pripojenie hydrauliky sú rovnaké ako u ostatných modeloch Avant, takže prídavné zariadenia sú kompatibilné aj k e sérii.
  • Nakladač má integrovanú nabíjaciu súpravu ako štandard, vďaka čomu je batériu možné nabíjať kdekoľvek, kde je sieť na 230V/ 10A. Nakladač e série možno prevádzkovať aj počas nabíjania batérie.
  • Systém Optidrive™ vyvinutý firmou Avant zvyšuje výkon nakladaču dokonca o 10%

 

Základné údaje AVANT e5AVANT e6
Dĺžka 2470 mm2550 mm
Šírka (so štandardnými kolesami)1130 mm1130 mm
Výška 1985 mm
Hmotnosť (od)1520 kg
Štandardné kolesá 23*10,50-12" TR/GR
Pohon Hydrostatický
Rýchlosť pojazdu12 km/h
Prietok prídavnej hydrauliky30 l/min
Rádius vnútorný/vonkajší 995 / 2050 mm
Maximálna výška zdvihu ramena 2790 mm
Hranica prevrátenia zaťaženia ramena/ 50 cm 900 kg
Batérie 20 I Ah
Pohon pre hydraulikuelektrický

UNIKÁTNE VLASTNOSTI

Avant je prvý výrobca, ktorý na trh uviedol plneelektrický, batériou poháňaný nakladač. Plne elektrický nakladačs nulovými emisiami a extrémne nízkou hlučnosťou je odpoveďou napožiadavky budúcnosti. Popritom nová séria e ponúka rovnaké pohodlie pri prácia rovnaké vlastnosti ako Avant série 500, ktorý je vybavený s naftovýmmotorom. Univerzálnosť, kompaktné rozmery a dokonalý pohyb série eumožňujú týmto nakladačom pracovať v rôznom prostredí.

RÝCHLOSŤ A ZNÍŽENIE SILY

Pojazdová  rýchlosťsérie e je 10 km/h, čo je dostatočné pre prácu na kratšie vzdialenosti,v menších priestoroch aj na stavbách. Vďaka elektromotoru je séria evhodná najmä na použitie vo vnútorných, uzavretých priestoroch. Piestovéhydromotory Poclain zabezpečujú dobrú ťažnú silu a celkový výkon spolus krútiacim momentom elektromotora dokážu okamžite použiť.

EXCELENTNÁ TECHNOLÓGIA

Plynulý, hydrostatický pojazd na sérii e ponúka veľmipríjemný pocit zo samotnej jazdy. Vďaka hydraulicky ovládanému piestovémučerpadlu pohonu sú stroje série e ľahko ovládateľné a len ťažko by ste nanich hľadali opotrebiteľné diely. Údržba stroja obsahuje najmä mazanie strojaa kontrolu jediného filtra: vratný filter hydraulického systému. Nakoniectreba povedať, že nakladače série e sú spoľahlivý partner tak pre jazdu, prácuako aj pre údržbu. Univerzálnosť a komfort sú zvýšené širokou ponukouvoliteľnej výbavy.

Zaujal vás elektrický mini nakladač AVANT e5? Máte otázky, alebo si žiadate viac informácií?
Napíšte nám, radi vám odpovieme.