Plne elektrický batériový nakladač AVANT e5

Tento elektrický kĺbový nakladač nájde využtie najmä v uzavretých priestoroch, vďaka nulovým emisiám, ako aj na miestach, kde je potrebné dodržať pri práci nízku hlučnosť.

Plne elektrický batériový nakladač AVANT e5
  • Elektrický nakladač
  • Nulové emisie
  • Extrémne nízka hlučnosť
  • Nízke prevádzkové náklady
  • e5 je vybavený batériou
  • Rýchlo upínací systém, rovnako ako multikonektor pre pripojenie hydrauliky sú rovnaké ako u ostatných modeloch Avant, takže prídavné zariadenia sú kompatibilné aj k e sérii.
  • Nakladač má integrovanú nabíjaciu súpravu ako štandard, vďaka čomu je batériu možné nabíjať kdekoľvek, kde je sieť na 230V/ 10A. Nakladač e série možno prevádzkovať aj počas nabíjania batérie.
  • Systém Optidrive™ vyvinutý firmou Avant zvyšuje výkon nakladaču dokonca o 10%

 

Základné údaje AVANT e5
Dĺžka 2470 mm
Šírka (so štandardnými kolesami)1130 mm
Výška 1985 mm
Hmotnosť (od)1520 kg
Štandardné kolesá 23*10,50-12" TR/GR
Pohon Hydrostatický
Rýchlosť pojazdu12 km/h
Prietok prídavnej hydrauliky30 l/min
Rádius vnútorný/vonkajší 995 / 2050 mm
Maximálna výška zdvihu ramena 2790 mm
Hranica prevrátenia zaťaženia ramena/ 50 cm 900 kg
Batérie 20 I Ah
Pohon pre hydraulikuelektrický

EXCELENTNÁ VIDITEĽNOSŤ

Pri vývoji všetkých modelov AVANT bol vždy kladený veľký dôraz na vynikajúcu viditeľnosť. Vodič musí vidieť celý stroj, odpredu až po koniec a obe strany samozrejme tiež. Toto pravidlo platí rovnako pre stroje s kabínou ako aj s bezpečnostnými rámami.

Kabína stroja, ktorá je umiestnená v prednej časti stroja zohráva dôležitú úlohu pre celkovú viditeľnosť. Umiestnenie kabíny zabezpečuje dokonalý dohľad nad prídavným zariadením počas práce. Je prirodzené, že najlepšie výsledky práce sa dosahujú vtedy, keď je pracovné náradie pod plnou kontrolou.

Tretí veľmi dôležitý faktor, ktorý ovplyvňuje viditeľnosť, je excentrické umiestnenie teleskopického ramena. Samotné teleskopické rameno je umiestnené mimo stredovú os stroja a vďaka tomu je viditeľnosť vpred dokonalá pri akejkoľvek polohe ramena.

STABILITA

Všetky modely nakladačov AVANT sú v strede rámu vybavené pevným otočným kĺbom.Tento prvok je veľmi dôležitý pre dosiahnutie maximálnej stability stroja v akejkoľvek situácii. Okrem robustného stredového kĺbu, celkovej stabilite stroja pomáha aj nízko položené ťažisko, čo stabilitu stroja zvyšuje.

BEZPEČNOSTNÝ RÁM

Modely série e sú štandardne vybavené bezpečnostným rámom ROPS a systémom bezpečnostnej strechy FOPS.

Zaujal vás elektrický mini nakladač AVANT e5? Máte otázky, alebo si žiadate viac informácií?
Napíšte nám, radi vám odpovieme.