Snežná fréza Avant

Snežná fréza

Snežná fréza Avant je efektívne prídavné zariadenie na odstránenie snehu z chodníkov, ciest a podobných miest kde je potrebné, aby bol sneh rozprášený rovnomerne. Práca snežnej frézy Avant je navrhnutá do dvoch fáz, a to z nej robí veľmi efektívne zariadenie na odstránenie snehu suchého, ale aj mokrého a ťažkého.

V prvej fáze závitovka rozbije sneh na male kúsky a posunie ho k rotoru. V druhej fáze sa sneh posunie k ventilátoru a sneh sa rozpráši cez vyprázdňovací komín. Vyprázdňovací komín sa elektricky natáča o 270° a to priamo z miesta  obsluhy. Rozprašovacia výška je manuálne nastaviteľná, ale ako voliteľná výbava je možné mať elektrické nastavenie výšky. Prerezávacie ostria na tvrdý sneh sú rovnako voliteľné príslušenstvo a na každú stranu frézy sa dajú priskrutkovať. Zjednodušujú frézovanie uľahnutého snehu a taktiež mierne rozširujú šírku záberu.

  • Vďaka novej konštrukcii a vylepšenej hydraulike sú vynovené snežné frézy o 30% efektívnejšie
  • Efektívne dvoj fázové snežné frézy vhodné aj na profesionálne účely
  • Dve pracovné šírky sú vhodné pre všetky kĺbové modely Avant

SÉRIA 200, 400, 500, R, 600 & 700

model11001500
pracovná šírka1100 mm1500 mm
otáčanie komína270
váha225 kg
katalógové č.A35870A428062

Voliteľná výbava

Elektrické nastavenie výšky rozprašovaniaA34845
Prerezávacie ostriaA35925

 

Doporučuje sa voliteľná prídavná elektrická sada na ovládanie prídavného zariadenia na nakladači. V prípade, že je fréza vybavená elektrickým nastavovaním výšky rozprašovania, tak ovládacia sada musí byť nutne použitá.