HEXAGONAL NUT M12 D
Názov
POS
PART NO
QTY
Cena
771
ROPS FRAME, 200 SERI
POS:
1
PART NO:
A21671
QTY:
1
 
991,72
772
FOPS CANOPY, 200 SER
POS:
2
PART NO:
A419873
QTY:
1
 
130,52
773
HEXAGONAL SCREW M12*
POS:
3
PART NO:
73322
QTY:
8
 
 
774
WASHER M8 R9 DIN 4
POS:
4
PART NO:
71685
QTY:
14
 
 
775
HEXAGONAL NUT M8 DI
POS:
5
PART NO:
72319
QTY:
7
 
 
776
HEXAGONAL SCREW M 8
POS:
6
PART NO:
72132
QTY:
7
 
 
777
WASHER M12 DIN126 ZN
POS:
7
PART NO:
73356
QTY:
16
 
 
778
HEXAGONAL NUT M12 D
POS:
8
PART NO:
72323
QTY:
8
 
 
779
FINISHING STRIP L=1
POS:
9
PART NO:
A422102
QTY:
1