AVANT 200

Ľahký a malý nakladač určený najmä na súkromné účely alebo menšie prevádzky

 • Nosnosť 350 kg
 • Výška zdvihu 1,4 m
 • Prídavná hydraulika 30-42 l / min
 • Výkon motora 20-25 k
 • Rýchlosť jazdy 10 km / h
 • Jednoduchá a efektívna hydraulika znamená dobrý výkon a nízke prevádzkové náklady
 • ľahká preprava s prívesom do aut
 • Kĺbový nakladač – výborný do záhrad a údržbu pozemkov
 • Jednoduchý na ovládanie a bezpečný na používanie
 • Viac účelový stroj – široká paleta prídavného príslušenstva použiteľná počas celého roku
 • Hydraulický systém pre profesionálne nasadenie
 • Bezpečnostný rám a strecha v základnej výbave

Nakladače série Avant 200 sú s ohľadom na ich malý rozmer neuveriteľne výkonné a všestranné. Základná ideológia s kĺbovým dizajnom a hydraulickou prevodovkou 4x4 je rovnaká ako u väčších modelov Avant.
Ľahký prístup k sedadlu vodiča, dostatočný priestor pre vodiča, logické a ľahko použiteľné ovládacie prvky a vynikajúci výhľad na pracovnú plochu zaručujú efektívnu prevádzku.

Rýchloupínací systém Avant pre prídavné zariadenia a hydraulický multikonektor sú tiež štandardnou súčasťou.
Séria 200 je mimoriadne silná v pohonných zariadeniach s maximálnym hydraulickým prietokom 42 l / min. Široký sortiment príslušenstva Avant umožňuje jeho využívanie po celý rok - či už ide o zemné práce, kosenie trávnika, kopanie, manipuláciu s bremenami, odstránenie snehu atď. Séria 200 je oveľa viac ako len kosačka na trávu, kompaktný traktor alebo štvorkolka.

TECHNICKÉ ÚDAJEAVANT 220AVANT 225
TYP MOTORAKohler CV640Kohler ECV730 EFI
elektronické vstrekovanie paliva
PALIVObezolovnatý benzínbezolovnatý benzín
VÝKON SPALOVACIEHO MOTORA20 hp25 hp
MAX. POJAZDOVÁ RÝCHLOSŤ10 km/h10 km/h
TLAČNÁ SILA620 daN640 daN
POHONpriamy hydrostatickýpriamy hydrostatický
pohon 4 koliespohon 4 kolies
4 hydromotory4 hydromotory
PRÍDAVNÁ HYDRAULIKA,
PRIETOK OLEJA
• PREDNÝ VÝSTUP (ŠTANDARD)30 l/min42 l/min
• ZADNÝ VÝSTUP (VOLITEĽNE)7 l/min7 l/min
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE RAMENA350 kg350 kg
PÁSYštandardnéštandardné
VEĽKOSŤ PNEUMATIKY20 x 8.00-10 trávne20 x 8.00-10 trávne
alebo TRalebo TR
HMOTNOSŤ700 kg700 kg

RÝCHLOSŤ

AVANT 220AVANT 225
VEĽKOSŤ PNEUMATIKY20 x 8.00 - 10 Grass20 x 8.00 - 10 trávne
20 x 8.00 - 10 TR20 x 8.00 - 10 TR
POJAZDOVÁ RÝCHLOSŤ10 km/h10 km/h

ROZMERY

Leto

Séria Avant 200 sa veľmi ľahko ovláda. Jeho kompaktná veľkosť a manévrovateľnosť umožňujú nespočetné možnosti v malom priestore, napríklad na záhrade alebo pri chatke. Nakladač sa ľahko prepravuje na prívese, takže ho môžete bez námahy premiestniť kdekoľvek je to potrebné.Počas leta pracuje séria Avant 200 dokonale ako nevyhnutný pomocník, či už potrebujete kosiť trávnik alebo obrábať pôdu. Pomáha tiež na menších výkopových pracoviskách, či potrebujete rýpadlo alebo vrták.

Avant 200 sa veľmi ľahko ovláda. Jeho kompaktná veľkosť a manévrovateľnosť umožňujú nespočetné možnosti v malom priestore, napríklad na záhrade alebo pri chatke. Nakladač sa ľahko prepravuje na prívese, takže ho môžete bez námahy premiestniť kdekoľvek je to potrebné.Počas leta pracuje séria Avant 200 dokonale ako nevyhnutný pomocník, či už potrebujete kosiť trávnik alebo obrábať pôdu. Pomáha tiež na menších výkopových pracoviskách, či potrebujete rýpadlo alebo vrták.

Jeseň

Séria Avant 200 je vynikajúci stroj pre obsluhu pracovníkmi, ktorí nemajú predchádzajúce skúseností s nakladačmi. Je mimoriadne ľahké naučiť sa na nich jazdiť. Nakladač bol navrhnutý tak, aby umožňoval efektívne a rýchle pracovné tempo, aj popri častej výmene prídavných zariadení. Séria 200 má nízke prevádzkové náklady a je nenáročná na údržbu, čo z nej robí veľmi ekonomického pomocníka.

Nakladače Avant 200 robia zázraky aj počas jesennej sezóny, nakoľko ich môžete využiť pri príprave záhrady na zimu alebo pri dokončovaní zoznamu letných úloh. Či už potrebujete premiestniť záhradný nábytok do zimného skladu alebo zakryť kvetinový záhon pred chladom, séria 200 to všetko zvládne.

Zima

Aj keď je séria 200 najmenší z Avant nakladačov, stále má dostatočne veľkú silu. Má neuveriteľný pomer sily k hmotnosti a dokáže vykonávať aj náročné práce na záhrade.V zimnom období poskytuje kabína radu 200 vynikajúcu ochranu pred chladom. 
Séria 200 je vynikajúcim nástrojom, pokiaľ ide o prácu s ľadom a snehom. Má viac ako dostatočnú silu na vyčistenie príjazdovej cesty buď snehovou frézou alebo radlicami. Ak je veľa ľadu, sú k sérii Avant 200 k dispozícii rozmetadlá piesku a soli.

Jar

Pretože séria Avant 200 má viac ako 100 prídavných zariadení, je veľmi ľahké prejsť od predošlej ručnej práce k novému a efektívnejšiemu spôsobu práce u vás doma. Počas jari je potrebné urobiť veľa čistiacich a kultivačných prác ešte pred príchodom leta.
S radom Avant 200 môžete ľahko vyčistiť kamennú dlažbu od buriny, vyčistiť cestu a po zime vyčistiť betónový dvor. Či už potrebujete orezať kríky alebo poorať pôdu pre nové kvetinové záhony, séria Avant 200 je vašim najlepším priateľom počas jari

Zaujal vás mini nakladač AVANT 200? Máte otázky, alebo si žiadate viac informácií?
Napíšte nám, radi vám odpovieme.

Meno / názov firmy
E-mail
Telefón
Odkaz